Masaże

Masaże zaliczają się do jednych z najbardziej relaksujących i regenerujących procesów manualnych na ciało, swe korzenie czerpią z najstarszej sztuki medycznej, znanej od tysięcy lat. Działają na ciało zarówno w aspekcie fizycznym jak i psychicznym, a także pielęgnują ciało, nawilżając je i odżywiając.

Podstawa zabiegów sa elementy fizjoterapii. Efektem zabiegów jest poprawa stanu zdrowia, samopoczucia, kondycji i wygladu skóry, zmniejszenie bólu i napięć w ciele oraz rozluŸnienie mięœni. Istotnym elementem jest także poprawa krażenia, ułatwienie przepływu limfy i rozciagnięcie tkanki łacznej stawów, dzięki czemu ciało szybciej pozbywa się toksyn.

Nasze zabiegi wykonywane sa przez doœwiadczonego fizjoterapeutę i masażystę, który poprzez pracę z ciałem regeneruje organizm oraz przywraca stan równowagi wewnętrznej i spokoju. Zabieg będzie nie tylko przyjemna chwila relaksu, przyniesie też ulgę oraz poprawę kondycji. Szczególnie polecamy fizjoterapeutyczne i terapeutyczne zabiegi autorskie, które poprzedzone sa profesjonalna konsultacja. Zabiegi autorskie wykorzystuja przepływy energii i daja możliwoœć odzyskania harmonii między ciałem a umysłem. Ponadto odnawiaja ciało, regeneruja siły i koja zmysły w zgodzie z natura.