Tymczasowe zawieszenie działania lokalu

W obliczu obecnej sytuacji epidemiologicznej zmuszeni jesteśmy zawiesić działalność Indywidualnych Specjalistycznych Praktyk Lekarskich i Fizykoterapii (naświetlań), polegającą na bezpośrednim kontakcie pacjenta z lekarzem, wszystkich lekarzy pracujących w tym lokalu do odwołania.

W tej sytuacji zmuszeni byliśmy odwołać wszystkie terminy planowych zabiegów. Nie jesteśmy też w stanie przyjąć nowych pacjentów, których nie dałoby się zdiagnozować bez bezpośredniego kontaktu.

W trosce o Państwa zdrowie, dobro, bezpieczeństwo i wygodę uruchomiliśmy odpłatne e-porady (teledermatologia) dla wszystkich stałych pacjentów oraz tych, którzy rozpoczęli leczenie i mieli zgłosić się na dalsze wizyty celem kontynuacji leczenia. Proces leczenia dermatologicznego, to nie tylko przepisanie e-recepty, ale również rozmowa telefoniczna z pacjentem, obejrzenie i ocena wyników badań, obejrzenie zdjęć pacjenta po pewnym okresie leczenia, porównanie ze stanem wyjściowym, zlecenia jak stosować leki, jakie badania należy wykonać i wypisanie e-recept i e-zaleceń. Cała taka wizyta wymaga poświęcenia więcej czasu i wiedzy niż zwykła wizyta pacjent-lekarz.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601915419. (Pacjentów prof. Małgorzaty Sokołowskiej Wojdyło prosimy o telefon pod numerem 691055055).

Życzymy zdrowia i sił w tych trudnych chwilach.

Z poważaniem,
Właściciel lokalu

prof. dr hab n. med. Waldemar Placek
wraz z innymi użytkownikami lokalu w Gdyni przy ul. Batalionów Chłopskich 24. Derm-art

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *