Szanowni pacjenci!

Informujemy, że godzina podana przy rejestracji nie zawsze jest godziną wejścia do gabinetu lekarskiego. Wynika to z czasu, który lekarz dopasowuje indywidualnie do potrzeb Pacjenta oraz z czynności sanitarnych.

Od 1 lipca 2023 nie jest konieczne zakrywanie przy pomocy maseczki ust i nosa.

Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za zrozumienie.

Gabinety czynne od 10:00 do ostatniego zarejestrowanego pacjenta.

Rejestracja telefoniczna …

Parkowanie przed Derm-Art – Płatna strefa parkowania

Przed samym wejściem do gabinetów Derm-art znajdują się miejsca parkingowe dla naszych pacjentów. Miejsca te znajdują się w miejskiej strefie płatnego parkowania (STREFA ŻÓŁTA)  i przeznaczone są dla naszych pacjentów. Szczegóły odnośnie opłat w strefie parkowania znajdziecie Państwo na stronie ZDiZ Gdynia – Parkowanie.

Przed wejściem do naszych gabinetów znajduje się również wyznaczone miejsce dla osób niepełnosprawnych.

Cellbooster – Nowy zabieg – Rewitalizacja stabilizowanym boosterem (kompleks CHAC)

Cellbooster - stabilizowany booster - mezoterapia rewitalizacja

Cellbooster to najnowsza linia opatentowanych preparatów do mezoterapii i rewitalizacji (tzw. Stabilizowane boostery) – stabilizowany kompleks CHAC skoncentrowanego kwasu hialuronowego HA, zintegrowanego z kluczowymi aminokwasami, peptydami i witaminami opracowany i opatentowany przez szwajcarskie laboratorium Suisselle

Innowacyjna technologia szwajcarskiego laboratorium – stabilnych kompleksów składników aktywnych, zapewnia trwałe i niesamowite efekty zabiegów. Zabieg zapewnia wielowymiarowe odmłodzenie i zrewitalizowanie skóry.

Nowy wymiar regeneracji