Derm-art

Zdrowie jest najwyższą wartością, a piękno czyni nas szczęśliwszymi

Medycyna estetyczna

Oferujemy Państwu najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Gdyni. Nasz Ośrodek Derm-art nie jest Kliniką po kierownictwem jednej osoby, natomiast tutaj wynajmują gabinety najlepsi lekarze Trójmiasta. W naszych Indywidualnych Specjalistycznych Praktykach Lekarskich w Gdyni skupiamy się na poprawianiu wyglądu oraz jakości życia, a jednocześnie zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych preparatach i stale pogłębiamy naszą wiedzę m.in. poprzez udział w konferencjach edukacyjnych, szkoleniach oraz sympozjach naukowych.

Innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Zadbaliśmy, żeby w ofercie Indywidualnych Specjalistycznych Praktyk Lekarskich z zakresu medycyny estetycznej w Gdyni, a właściwie dermatologii estetycznej znalazły się najbardziej nowoczesne i skuteczne zabiegi: Nie wykonujemy zabiegów z zakresu całej medycyny estetycznej, bowiem gabinety swoje mają jedynie dermatolodzy i chirurg naczyniowy, w związku z tym nie wykonujemy zabiegów z zakresu dentystyki estetycznej, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej, dietetyki czy endokrynologii przeciwstarzeniowej.
• Wolumetria i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, i toksyną botulinową (popularnie zwaną „Botoksem”) przywrócą naturalną objętość i proporcje Państwa twarzy, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych i doliny łez, fałdów nosowo-wargowych, owalu twarzy, linii marionetek, „kurzych łapek”, „lwich zmarszczek”, czy zmarszczek czoła gwarantując zauważalne odmłodzenie oraz odświeżenie wyglądu. Pozbędą się Państwo uciążliwych zmarszczek, a zarazem zapobiegną powstawaniu nowych.
• Za pomocą laserów i IPL możemy poradzić sobie z rozszerzonymi naczynkami i nadmiernym owłosieniem. Dzięki szybkości, precyzji i bezpieczeństwu wykonywanych przez nas zabiegów odczują Państwo ulgę i poprawią jakość swojego życia, gdyż nadmierne owłosienie nie będzie już więcej dla Państwa powodem do zmartwień. Wykonujemy również elektrokoagulację siwych włosów elektrokoagulacją cienkoigłową.
• Biorewitalizacja skóry sprawi, że stanie się ona odporniejsza na procesy starzenia i będzie wyglądać młodziej. To głównie efekt pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, a przy systematycznym korzystaniu z tego zabiegu efekty są porównywalne do liftingu skóry.
• Mezoterapia skóry twarzy lub szyi odżywi, zregeneruje i wygładzi Państwa skórę. Po zabiegu mezoterapii skóra jest głęboko nawilżona, pobudzone jest mikrokrążenie, zwiększa się elastyczność i napięcie skóry oraz produkowane są nowe włókna kolagenowe.
• Pilingi poprawią koloryt skóry, mogą spłaszczyć zmarszczki, wygładzają blizny potrądzikowe, przywracają błysk skórze starczej i przyspieszają usuwanie zaskórników u pacjentów chorujących na trądzik młodzieńczy.

To tylko część zabiegów, które oferujemy Państwu w naszej popularnej, aczkolwiek niewłaściwie nazywanej przez pacjentów klinice medycyny estetycznej w Gdyni, a właściwie w Ośrodku Derm-art. Zadbamy o wygląd Państwa skóry zgodnie z najnowszą wiedzą naukową. W ofercie znajdą Państwo m.in.: elektrokoagulacje rozszerzonych naczyń na twarzy, peelingi kwasami owocowymi w tym a także migdałowym, salicylowym i pirogronowym oraz terapię Cosmelan, Dermamelan, które pomaga w pozbyciu się przebarwień.

Medycyna estetyczna w Gdyni

Nasze Indywidualne Specjalistyczne Praktyki Lekarskie wyróżnia praca wykwalifikowanych specjalistów dermatologów – profesorów i doktorów habilitowanych (docentów) posiadających szeroką wiedzę z zakresu tzw. medycyny (a właściwie dermatologii) estetycznej. Działalność prowadzą nie tylko doświadczeni lekarze, wszyscy prowadzą również aktywną pracę naukową. w ośrodkach akademickich Zabiegi w gabinetach „medycyny estetycznej” w Gdyni są wykonywane w oparciu o najnowsze badania i doniesienia ze świata medycyny. Nie pracujemy zespołowo, każdy lekarz ma swoich indywidualnych pacjentów, dlatego nazwa „Klinika” jest tutaj niewłaściwa.