Zabieg MEZOTERAPII SUNEKOS

Upływający czas negatywnie wpływa na kondycję skóry. Po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Skóra traci swą elastyczność, jest cieńsza, wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki.

Wysoka skuteczność preparatów Sunekos wynika z ich unikatowego składu. Są to produkty, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, dzięki działaniu kwasu hialuronowego i specjalnie wyselekcjonowanym aminokwasom (Glicynie, L-prolinie, L-lizynie, L-leucynie, L-alaninie, L-walinie).

Dobroczynna biogeneza skóry jest możliwa z uwagi właśnie na te starannie dobrane składniki. W efekcie zabiegu skóra będzie wyglądała młodziej i piękniej.

Mechanizm działania preparatów Sunekos polega na stymulacji fibroblastów do produkcji, elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Poprzez działanie biostymulujące, tworzy zatem rusztowanie dla skóry, która z biegiem czasu staje się bardziej jędrna i wzmocniona.

Zabieg Cellbooster Rewitalizacja stabilizowanym boosterem (kompleks CHAC)

CELLBOOSTER® łączy w sobie siłę natury oraz najnowsze innowacje w medycynie anti-aging i dermatologii. Unikalny kompleks nieusieciowanego kwasu hialuronowego, aminokwasów i witamin został stworzony, aby zaspokoić potrzeby fizjologii skóry. Technologia CHAC pozwala zintegrować składniki aktywne biologicznie pomiędzy makromolekuły HA, a następnie chroni je przed degradacją, zwiększając ich biodostępność. Ponad to zapewnia równomierną i długotrwałą kompartmentację zapewniając skórze bioregenerację, odbudowę i ochronę̨ na poziomie komórkowym. Technologia CHAC pozwala uzyskać zauważalne rezultaty w krótkim czasie, które utrzymują się na dłużej.

Produkt zmniejsza efekty starzenia się skóry poprzez jej regenerację i odbudowę na poziomie komórkowym, zapobiega stresowi oksydacyjnemu oraz zapewniani optymalne nawilżenie. Stymuluje produkcję kolagenu, poprawia mikrokrążenie i odżywienie komórek. Odżywia i zapewnia głębokie nawilżenie, niweluje hiperpigmentację i zwalcza stres oksydacyjny. Przywraca integralność strukturalną skóry właściwej, neutralizuje wolne rodniki i niweluje hiperkeratozę. Redukuje miejscowo gromadzącą się i odkładającej się tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy (podbródek, chomiki, policzkowa poduszka tł. Bichata). Zmniejsza retencję wody oraz obrzęki limfatyczne w okolicy oczu poprawiając mikrocyrkulację i hydratację.

Opatentowana technologia CHAC pozwala modyfikować i wykorzystuje naturalne właściwości wysoce oczyszczonego kwasu hialuronowego HA w wyniku czego staje się on optymalnym nośnikiem transportującym i dostarczającym skórze kluczowe składniki odżywcze (Aminokwasy, Peptydy Witaminy i Mikroelementy), które jednocześnie chroni przed degradacją, zwiększa ich biodostępność i zapewnia równomierną i długotrwałą kompartmentację zapewniając skórze bioregenerację, odbudowę i ochronę na poziomie komórkowym.