Psychodietetyka / dietetyk

Konsultacja psychodietetyczna – pierwsza
Pierwsze spotkanie, na którym omówimy problem pacjenta oraz dalszą współprace, jej cel i przebieg. Adresowana do osób, które potrzebują wsparcia. Ukierunkowana do osób po nieudanych dietach odchudzających oraz do osób z zaburzeniami odżywiania tj bulimia, przejadanie się, a także do osób mających poczucie uzależnienia od jedzenia bądź słodyczy.
150 PLN / 50 min.
Konsultacja psychodietetyczna kontrolna
Wizyta omawiająca postępy czy też trudności, a także wyznaczenie nowych celów. Podsumowanie współpracy, wskazówki, zalecenia.
100 PLN / 30 min.
Konsultacja dietetyczna – edukacja żywieniowa
konsultacja pod kątem dietetycznym jak i psychodietetycznym, podczas której otrzymasz wskazówki i porady żywieniowe, dietetyczne oraz porady z zakresu psychodietetyki na przykład poprawienie relacji z jedzeniem.
80 PLN / 30 min.
Konsultacja dietetyczna
Dla osób potrzebujących diety jako wsparcia w chorobach skóry. Konsultacja ta kierowana jest do osób z zdiagnozowanymi chorobami alergicznymi (w pokrzywce, w atopowym zapaleniu skóry) w chorobach pęcherzowych, w łuszczycy, czy też w chorobach łojotokowych (trądzik pospolity, trądzik różowaty).
Konsultacja dietetyczna pierwsza (bez jadłospisu)
W skład pierwszej wizyty wchodzi wywiad żywieniowo – zdrowotny, wskazówki żywieniowe, które będzie można od razu wprowadzić w życie, a także omówimy cel i przebieg współpracy.
150 PLN / 50 min.
Konsultacja dietetyczna pierwsza z indywidualnym jadłospisem
W skład konsultacji wchodzi wywiad żywieniowo – zdrowotny, wskazówki żywieniowe, które można od razu wprowadzić w życie, indywidualnie dobrany jadłospis na 7 dni, który otrzymasz na maila, w terminie 3-7 dni roboczych z listą zakupów, a także omówimy cel i przebieg współpracy. Indywidualny jadłospis oznacza, iż otrzymasz plan żywieniowy w którym uwzględnione zostanie nietolerancja, alergie, dostosowany do trybu i stylu życia, z odpowiednią kalorycznością do wieku, płci.
280 PLN / 50 min.
Konsultacja dietetyczna kontrolna
Omówienie postępów czy też trudności, modyfikacja jadłospisu. Podsumowanie współpracy, wskazówki, zalecenia.
80 PLN / 30 min.
Pakiet miesięczny psychodietetyczny
Opieka psychodietetyczna. Pakiet zawiera 4 konsultacje w gabinecie (1 x 50 min., 3 x 30 min.) oraz 1 konsultacja on-line (50 min.). Klient już podczas pierwszej konsultacji w gabinecie, po ustaleniu celu i sposobu współpracy otrzymuje pierwszą dawkę motywacji i wsparcia psychodietetycznego oraz wskazówki żywieniowe. Po każdej konsultacji w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz dodatkowo maila, który będzie pełnił formę wsparcia oraz motywacją, czy też zdań. Pakiet zawiera 5 spotkań i 5 wiadomości e-mailowych.
500 PLN
Pakiet miesięczny dietetyczny
Opieka dietetyczna. Pakiet ten zawiera 4 konsultacje (1 x 50 min., 3 x 30 min.) dieta 2 tygodniowa, skomponowana indywidualnie dla klienta oraz opieka dietetyczna i psychodietetyczna poprzez wsparcie za pośrednictwem maila.
500 PLN

Konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne w Derm-art w Gdyni prowadzi Pani Psychodietetyk Magdalena Robakowska