Hubert Aleksandrowicz – Dermatolog & Wenerolog Gdynia

Hubert Aleksandrowicz

Lekarz
Specjalista dermatolog i wenerolog

Jestem absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Staże kierunkowe w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbyłem w Klinice Dermatologi, Wenerologii i Alergologii w Gdańsku oraz w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie.

Zajmuję się leczeniem chorób skóry, błon śluzowych, włosów, paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej m.in. iniekcje neurotoksyny botulinowej (np. Botox), kwasu hialuronowego, zabiegi laserem CO2 czy radiofrekfencję igłową. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dokładnie omawiając i dostosowując proces leczniczy do oczekiwań chorego.

Swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jestem autorem publikacji z dziedziny dermatologii wydanych w czasopismach naukowych polskich i zagraniczych oraz współautorem rozdziałów książek o tematyce dermatologicznej. Zajmuję się również doradztwem medycznym w zakresie badań klinicznych nowych leków z dziedziny dermatologii i immunologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, posiadam dyplom Master of Business Administration z klauzulą gwarancji jakości University of Northampton.